IN-TECH 2

Inkubator Nowych Technologii IN-TECH 2 powstał na potrzeby poprawy sytuacji społeczno-gospodarczej regionu mieleckiego, stwarzając Najemcom możliwość rozwoju. W tym celu, w obiekcie wybudowanym w wyniku adaptacji budynku po byłej szkole zawodowej o łącznej powierzchni ponad 4 tys. m2 utworzono pomieszczenia wyposażone w niezbędne elementy nowoczesnej infrastruktury. Budynek oddano do użytku we wrześniu 2012 roku udostępniając tym samym pod wynajem lokale biurowe, gospodarcze, a także sale konferencyjne.

Specyfikacja Inkubatora Nowych Technologii IN-TECH 2 pozawala na sprostanie potrzebom nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców. Znajdujące się w budynku lokale zostały wyposażone w instalacje elektryczną, grzewczą, klimatyzacyjną, okablowanie strukturalne, urządzenia informatyczne oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dodatkowym atutem jest system automatyki BMS zapewniający od strony użytkownika intuicyjne sterowanie przy wykorzystaniu paneli sensorowych i touch screen, a zarazem pełną konwergencję instalacji oświetlenia, wentylacji, ogrzewania jak również systemów bezpieczeństwa obiektu do których należy zaliczyć: Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu, Systemy Kontroli Dostępu oraz Monitoringu Obiektu.


Inkubator Nowych Technologii IN-TECH 2 od 2012 roku oferuje wynajmem lokali:

  • biurowych o powierzchni od 30 m2 do ponad 80 m2,
  • gospodarczych o powierzchni od 5 m2 do ponad 50 m2,
  • klimatyzowanych sal konferencyjnych o powierzchni zawierającej się od 60 m2 do ponad 300 m2, wyposażonych w rzutnik, ekran, mikrofony oraz nagłośnienie. Ponadto na salach audio-video istnieje możliwość sektorowego oświetlenia i całkowitego zaciemnienia,
  • lokalu „cafeteria”, wyposażonego w salę konsumpcyjną, zaplecze kuchenne, sanitariaty i pomieszczenia techniczno-magazynowe o łącznej powierzchni 180 m2.