Inkubatorowe Śniadanie z ekspertami i Św. Mikołajem

W dniu 6 grudnia 2017 roku w Inkubatorze Nowych Technologii In-Tech 1 odbyło się kolejne Inkubatorowe Śniadanie dla przedsiębiorców działających w Inkubatorach In-Tech 1 i In-Tech 2 oraz Mieleckim Inkubatorze Przedsiębiorczości. Tym razem oprócz grupy ekspertów, do przedsiębiorców przyszedł również Św. Mikołaj.

foto sniad a1

 foto sniad b1

Głównym tematem tego Inkubatorowego Śniadania była Strategia ochrony i zarządzania własnością intelektualną w przedsiębiorstwie, którą omówił Damian Krężel, rzecznik patentowy. Ponadto z prezentacją na temat Nowego wymiaru rozliczeń ZUS i e-składki wystąpił Grzegorz Wójcik, zastępca kierownika Inspektoratu ZUS w Mielcu, a o Wsparciu dla przedsiębiorców poprzez profesjonalne pozyskiwanie pracowników z Ukrainy opowiedziała Dagmara Kowal-Hazuka, dyrektor regionalny agencji pracy Upper Job.

foto sniad 2a

W wyjątkowym dniu 6 grudnia o przedsiębiorcach działających w Inkubatorach In-Tech 1 i In-Tech 2 oraz Mieleckim Inkubatorze Przedsiębiorczości pamiętał również Św. Mikołaj. Przyszedł na Inkubatorowe Śniadanie i każdemu z jego uczestników wręczył prezent, dziękując za rozwijanie swoich firm i dbałość o pracowników.

foto sniad c1