• IN-TECH 1
  • Laboratorium
  • Prototypownia
  • IN-TECH 2

Oferta pracy

3

poszukuje do pracy w Wydziale Prototypowni pracownika na stanowisko:

OPERATOR WSPÓŁRZĘDNOŚCIOWEJ MASZYNY POMIAROWEJ

Opis Stanowiska:

- inspekcja detali za pomocą współrzędnościowej maszyny (CMM),

- programowanie i nadzorowanie pracy maszyny współrzędnościowej,

- dokonywanie pomiarów produktów i przedstawianie wyników pomiarowych,

- opracowywanie dokumentacji technologicznej/programowej zgodnie z obowiązującymi wymaganiami,

- prawidłowa realizacja procesów technologicznych i rozwiązywanie problemów produkcyjnych,

Wymagania:

- wykształcenie techniczne,

- doświadczenie w obsłudze i programowaniu maszyn współrzędnościowych CNC 3D,

- znajomość zasad metrologii,

- umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi,

- doskonała umiejętność czytania rysunku technicznego,

- znajomość i obsługa oprogramowania PC-DMIS CAD

- wysokie poczucie odpowiedzialności za jakość wykonywanej pracy, zaangażowanie, uczciwość,

- komunikatywna znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego,

Oferujemy:

- samodzielną i stabilną pracę w pełnym wymiarze, na umowę o pracę,

- motywacyjny system wynagradzania,

- szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,

UWAGA! Przedłużenie terminu składania dokumentów aplikacyjnych!

Życiorys z listem motywacyjnym prosimy składać do 27.02.2014 (czwartek) do godz. 15.00 osobiście, pocztą elektroniczną lub tradycyjną na adres (dodatkowe informacje: Marta Wójcik tel. 797 701 403):

                     ARR MARR S.A. w Mielcu                     Inkubator Nowych Technologii IN-TECH 1

        ul. Chopina 18                                       ul. Wojska Polskiego 9

39-300 Mielec                                           39-300 Mielec

lub elektronicznie:

marr@marr.com.pl                                        intech@marr.com.pl