• IN-TECH 1
  • Laboratorium
  • Prototypownia
  • IN-TECH 2

Zapraszamy na Dni Otwarte Funduszy Europejskich – Inkubatory

Agencja Rozwoju Regionalnego „MARR” S.A. zaprasza na Dni Otwarte Funduszy Europejskich, największe wydarzenie prezentujące projekty europejskie w Polsce, wpisujące się w ogólnopolską akcję Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Organizowane przez ARR „MARR” S.A. Dni Otwarte Funduszy Europejskich dotyczą projektu budowy Inkubatorów Nowych Technologii In-Tech 1 i 2 i odbędą się w dniu 18 maja 2017r. w godz. 10.00-15.00.

Na początek wszystkich chętnych zapraszamy do Inkubatora Nowych Technologii In-Tech 1 przy ul. Wojska Polskiego 9, gdzie można będzie obejrzeć liczący prawie 14 tysięcy metrów kwadratowych obiekt, zapoznać się z jego funkcjami, zobaczyć jak działają niektóre z jego firm i obiekty towarzyszącye. Wizyta w tym dniu w Inkubatorze będzie niepowtarzalną okazją do zobaczenia nowego miejsca jakim jest „pokój kreatywny”, sal szkoleniowych i konferencyjnych, prototypowni, gdzie zostanie zaprezentowany sprzęt do wykonywania precyzyjnych pomiarów oraz prototypowania 3D. W firmie Foto Lab zobaczymy unikalne fotoksiążki i fotoalbumy wykonane z dowolnego materiału i wielkościach mierzonych nie tylko w centymetrach, ale i metrach, w firmie JIVR Bike jedyny na świecie rower elektryczny z łańcuchem schowanym w środku ramy, w firmie JR Technology, która zajmuje ponad 800 metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnych proces obróbki i skrawania metali przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii CNC.

Dla przedsiębiorców i osób zainteresowanych prowadzone będą warsztaty i konsultacje w zakresie warunków i możliwości korzystania z obiektów Inkubatorów Nowych Technologii In-Tech 1 i In-Tech 2, usług laboratorium wzorcującego i prototypowni, pozyskania dofinansowania na projekty unijne, w tym dotyczące infrastruktury B+R i działalności badawczo-rozwojowej, możliwości wsparcia finansowego dla firm i osób zainteresowanych uruchomieniem działalności w formie pożyczek.

Zapraszamy. Przyjdźcie, sprawdźcie, zobaczcie Inkubatory Nowych Technologii In-Tech 1 i In-Tech 2 i i działające w nich firmy z unikalnymi wyrobami.