Zaproszenie

Zaproszenie do udziału w spotkaniu informacyjnym dt. Platform Startowych „ Start In Podkarpackie”

We wtorek 05.02.2019 r. w Inkubatorze Technologicznym w Jasionce odbędzie się Śniadanie w AEROPOLIS podczas którego odbędzie się m.in. prezentacja projektu Platformy Startowe Start In Podkarpackie.

Czytaj więcej...

Platforma Startowa - START IN PODKARPACKIE

Nabor do Patformy startowej SIP

Od 2 stycznia 2019 roku trwa nabór do Platform Startowych

Platforma Startowa - START IN PODKARPACKIE zaprasza do składania formularzy aplikacyjnych.

Głównym celem Platformy jest stworzenie warunków sprzyjających powstawaniu oraz rozwijaniu innowacyjnych i technologicznych przedsiębiorstw, które po opuszczeniu Platformy będą mogły otrzymać dotację w wysokości do 800 tys. PLN. W ramach Projektu planuje się utworzyć i objąć wsparciem 200 przedsiębiorstw, którym zostanie zapewnione indywidualne wsparcie niezbędne do przeprowadzenia prac nad rozwojem innowacyjnego pomysłu biznesowego, aż do momentu przygotowania odpowiedniego, rentownego modelu biznesowego.

Czytaj więcej...

Czas na rozwój Twojej firmy!

11 października 2018 r, w Inkubatorze Nowych Technologii IN-TECH 1 w Mielcu ul. Wojska Polskiego 9 będzie zorganizowane spotkanie dla przedsiębiorców NCBR dla Firm.
Jest to bezpłatna konferencja, na której przedsiębiorcy dowiedzą się w jaki sposób pozyskać dofinansowanie na rozwój działalności.

Więcej o spotkaniu można dowiedzieć się na https://www.ncbrdlafirm.pl/spotkanie-w-mielcu/

Czytaj więcej...

ZAPROSZENIE NA SEMINARIUM

Szanowni Państwo

Już za tydzień 05.06.2018 r. w Mielcu w IN-TECH 1 odbędzie się seminarium organizowane przez Agencję Rozwoju Przemysłu w Warszawie z udziałem ARR MARR S.A. w Mielcu.
Tematem będzie transfer technologii w ramach Programu SIEĆ OTWARTYCH INNOWACJI, jak i metodologia TRIZ.
Będziemy wdzięczni za Państwa obecności na tym seminarium; prosimy jednocześnie pamiętać o konieczności wcześniejszego zarejestrowania się przez formularz https://seminarium.arp.pl/register najlepiej jeszcze w maju przed długim weekendem, ponieważ pozwoli to organizatorom na lepsze zaplanowanie wydarzenia.

Pozdrawiam
Arkadiusz Dopart
Kierownik ZINT
Tel. 797 701 400

POSTAW NA INNOWACJE – WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE LAUR INNOWACYJNOŚCI 2018

Celem Konkursu jest promocja innowacyjnych produktów, technologii i usług, a także innych rozwiązań mających nowatorski charakter.
Ideę Konkursu stanowi przekonanie, że kluczem do rozwoju polskiej gospodarki jest rozwój innowacyjności w naszym kraju, promowanie nowych technologii i ich twórców oraz pomoc w przyspieszeniu aplikacji nowoczesnych rozwiązań w Polsce i na świecie.
III termin zgłoszeń upływa 30 czerwca br. (Szczegółowe informacje na temat Konkursu i Regulamin Konkursu na stronie www.laurinnowacyjnosci.pl)
Ostateczny termin składania aplikacji do VIII edycji Konkursu upływa w dniu 9 października 2018 r.
Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi w dniu 7 listopada 2018r. podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Warszawskim Domu Technika NOT w Warszawie, przy ul. Czackiego 3/5.

INKUBATOROWE ŚNIADANIE I OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

W dniu 25 kwietnia 2018r. w Inkubatorze Nowych Technologii In-Tech 1 odbyło się kolejne Inkubatorowe Śniadanie dla przedsiębiorców działających w Inkubatorach In-Tech 1 i In-Tech 2 oraz Mieleckim Inkubatorze Przedsiębiorczości.

Czytaj więcej...

Spotkanie informacyjne w Warszawie

Spotkanie informacyjne w Warszawie dotyczące konkursu na szkolenia dla pracowników administracji publicznej z zakresu dostępności
Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zaprasza na spotkanie informacyjne dla zainteresowanych składaniem wniosku o dofinansowanie na realizację projektu w ramach konkursu nr POWR.02.19.00-IZ.00-00-001/18 szkolenia dla pracowników administracji publicznej z zakresu dostępności przestrzeni i budynków dla osób z niepełnosprawnościami (działanie 2.19 Usprawnienie procesów inwestycyjno-budowlanych i planowania przestrzennego, Program Wiedza Edukacja Rozwój).

Czytaj więcej...

Nowy ekspert na dyżurach - rzecznik patentowy

Agencja Rozwoju Regionalnego „MARR" S.A. w Mielcu zaprasza na kolejny cykl dyżurów ekspertów, które zostały poszerzone o nowego eksperta Filipa Klara, rzecznika patentowego. Dyżury te odbywają się w każdą środę w godz. 10.00-12.00 w Inkubatorze Nowych Technologii IN-TECH 1, 39-300 Mielec, ul. Wojska Polskiego 9 w pokoju kreatywnym (parter, była portiernia). Powyższe dyżury ekspertów dedykowane są dla Przedsiębiorców zlokalizowanych w Inkubatorach Nowych Technologii IN-TECH 1, IN-TECH 2, MlnP oraz dla osób nie będących Najemcami ale zainteresowanych ich tematyką.
Harmonogram dyżurów: do pobrania

 

Inkubatorowe Śniadanie z ekspertami i Św. Mikołajem

W dniu 6 grudnia 2017 roku w Inkubatorze Nowych Technologii In-Tech 1 odbyło się kolejne Inkubatorowe Śniadanie dla przedsiębiorców działających w Inkubatorach In-Tech 1 i In-Tech 2 oraz Mieleckim Inkubatorze Przedsiębiorczości. Tym razem oprócz grupy ekspertów, do przedsiębiorców przyszedł również Św. Mikołaj.

foto sniad a1

Czytaj więcej...

Nowy ekspert na dyżurach - rzecznik patentowy

Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. w Mielcu zaprasza na kolejny cykl dyżurów ekspertów, które zostały poszerzone o nowego eksperta Filipa Klara, rzecznika patentowego. Dyżury te odbywają się w każdą środę w godz. 10.00-12.00 w Inkubatorze Nowych Technologii IN-TECH 1, 39-300 Mielec, ul. Wojska Polskiego 9 w pokoju kreatywnym (parter, była portiernia). Powyższe dyżury ekspertów dedykowane są dla Przedsiębiorców zlokalizowanych w Inkubatorach Nowych Technologii IN-TECH 1, IN-TECH 2, MlnP oraz dla osób nie będących Najemcami ale zainteresowanych ich tematyką.

Harmonogram dyżurów w pokoju kreatywnym - plik do pobrania