• IN-TECH 1
  • Laboratorium
  • Prototypownia
  • IN-TECH 2

OFERTA PRACY - Technik Metrolog

3

 poszukuje do pracy w Laboratorium Kontroli Narzędzi Pomiarowych

pracowników na stanowisko:

TECHNIK METROLOG

Opis Stanowiska:

- dokonywanie pomiarów, przygotowanie dokumentacji pomiarowej, określanie oraz interpretowanie wyników pomiarów,

- wzorcowanie przyrządów pomiarowych,

- przestrzeganie norm,

- prawidłową realizacją procedur pomiarowych i eksploatacji wyposażenia kontrolno-pomiarowego,

- współpraca z zespołem,

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie techniczne,

- doświadczenia na podobnym stanowisku pracy w dziale jakości, metrologii, laboratorium,

- znajomość ogólnych technik pomiarowych,

- umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi,

- wysokie poczucie odpowiedzialności za jakość wykonywanej pracy, zaangażowanie, uczciwość, dokładność, sumienność,

- komunikatywna znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego,

Oferujemy:

- samodzielną i stabilną pracę w pełnym wymiarze na umowę o pracę,

- motywacyjny system wynagradzania,

- szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,

Aplikacje należy składać oraz dodatkowe informacje można uzyskać do 13.02.2015r. :

ARR MARR S.A. w Mielcu

ul. Chopina 18;  39-300 Mielec

www.marr.com.pl

marr@marr.com.pl

Inkubator Nowych Technologii IN-TECH

ul. Wojska Polskiego 9;  39-300 Mielec

www.intech-mielec.pl

intech@marr.com.pl